Prodej stavebního pozemku o výměře 18.262 m² u D8, obec Lovosice, Sulejovice, okr. Litoměřice

Cena: 6 994 346 Kč, V zastoupení mého klienta, nabízíme exklusivně k prodeji lukrativní pozemky určené pro výstavbu průmyslových a komerčních objektů. Jedná se o souhrn pěti pozemků na sebe navazujících, které prodáváme jako celek. Pozemky se nachází vedle dálničního tahu D8 Praha – Litoměřice a silnice I.třídy E 55 směr Teplice. Vzdálenost od pozemků do Prahy je 60 km.
Na hranici pozemku je voda, tří fázová elektřina a kanalizace přivedená pod silnici E 55 ( bez nutnosti dělat průtlak pod vozovkou). Plyn je přiveden 50-100m od pozemku.
Lovosice v posledních letech zaznamenávají velký ekonomický a sociální rozvoj v průmyslových zónách. Tento pozemek hodnotíme jako velmi lukrativní místo pro váš podnikatelský záměr. Financování tohoto pozemku pro Vás připravil náš tým, který garantujeme ty nejvýhodnější úrokové podmínky na našem trhu. Jsme přesvědčeni o tom, že tato nemovitost si získá vaši pozornost a v případě prohlídky se utvrdíte o jeho skvělé dispozici.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavebního pozemku o výměře 18.262 m² u D8, obec Lovosice, Sulejovice, okr. Litoměřice

Říjen 11th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.