Prodej stavebního pozemku 844 m2, včetně inženýrských sítí, Roztoky (okres Praha-západ)

Cena: 6 720 000 Kč, Nabízíme k prodeji pozemek 844 m2, včetně inženýrských sítí (vodovod, kanalizace, plyn, elektřina), určený k výstavbě RD, Roztoky (okres Praha-západ).
Na pozemek jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě včetně optického kabelu a je vydáno stavební povolení k výstavbě dvoupodlažní vily se samostatnou garáží a přístřeškem (2+2). Příprava pro TČ. Součástí pozemku je i oplocení z pohledového betonu a další stavební konstrukce v hodnotě 1,5 mil. Kč. Pozemek je součástí nově vybudované rezidenční čtvrti, je zde dostupné společenské i sportovní vyžití a veškerá občanská vybavenost včetně státních a soukromých školek. V pěší dostupnosti od pozemku se nachází obchod Tesco a autobusové zastávky PID, včetně linky ve směru stanice metra Dejvická. Autem se dá dojet na Dejvickou za 10 minut. Do Prahy se lze také dostat vlakovými spoji, na Masarykovo nádraží již za 15 minut. V obci také několik historických památek, například Roztocký zámek se Středočeským muzeem, středověké hradiště Levý Hradec.
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou.
Doporučujeme prohlídku. Třída G – Mimořádně nehospodárná – Energetický štítek budovy (PENB) nebyl dodán.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavebního pozemku 844 m2, včetně inženýrských sítí, Roztoky (okres Praha-západ)

Květen 13th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.