Prodej stavební parcely včetně základové desky ve Starém Městě pod Králickým Sněžníkem

Cena: 916 600 Kč, Hledáte příjemné místo, kde si postavit rodinný nebo apartmánový dům? Nabízíme Vám stavební pozemek v lokalitě Starého Města pod Králickým Sněžníkem.
Pozemek měří 844 m2, je geodeticky vyměřen a je zcela připraven pro toho, kdo chce začít stavět ihned. Nemusíte čekat, až Vám úřad vydá všechna potřebná povolení, všechna povolení jsou již zařízené (stavební).
Velkou výhodou je již připravená základová deska o výměře 157 m2 a zpracovaný projekt na dům.
Na okraji stavební parcely je připraven svod elektřiny, kanalizace a voda k napojení do domu a telefonní kabel. Příjezdová cesta k pozemku je obecní.
Dominantou městečka Staré Město je Králický Sněžník. Je vzdálen pouhých 10 km. Nejbližší lyžařská sjezdovka je od domu vzdálená „přes kopec“ a další lyžařská a turistická střediska Hynčice, Stříbrnice a Kunčice cca 3 km. Pohoří Jeseníky nabízí nespočet pěších a běžkařských tras, které jsou každodenně upravovány.
Zvu Vás na osobní prohlídku, kde Vám ukážu veškerou stavebně technickou dokumentaci a zodpovím Vaše dotazy.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely včetně základové desky ve Starém Městě pod Králickým Sněžníkem

Říjen 2nd, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.