Prodej rodinných domů včetně pozemků Těrlicko

Nabízíme Vám výstavbu nízkoenergetických rodinných domů na stavebních parcelách o výměrách od 903 – 2268 m2 v obci Těrlicko na Výsluní okres Karviná. Pozemky jsou zasíťované. Těrlicko na Výsluní je klidná a slunná lokalita v blízkosti nejdůležitějších měst severomoravského kraje s nádherným výhledem, obklopená příjemným prostředím Těrlické přehrady. V obci je veškerá kompletní vybavenost. Velmi dobrá dostupnost do okolních měst.
Domy nabízíme v provedení dřevostavby, Two by Four,tedy konstrukce přímo na stavbě. Šířka stěny včetně zateplení 31 cm splňuje status nízkoenergetického domu, dále ve zděném provedení Porotherm, Ytong a Porfix. Konečná cena domu dle výběru stavebního materiálu. Kompletní technické parametry najdete na našich stránkách v sekci dokumenty. Realizace domu od čtyř měsíců od započetí stavby. Vyřídíme za Vás kompletní financování domu, ale i pozemku dle Vašeho výběru, našim hypotéčním poradcem. Velmi pěkné a moderní bydlení. Výstavbu nabízíme i ve variantě na dokončení. Uvedené ceny našich domů jsou na klíč v provedení standard, včetně základové desky a DPH a začínají od 770 000,-Kč. V ceně není zahrnuta projektová dokumentace. Rodinné domy je možno stavět na jakémkoliv pozemku na území České republiky. Uvedená cena začíná od nejmenšího pozemku a nejlevnějšího domu. Doporučujeme.

Cena: 1 515 310,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinných domů včetně pozemků Těrlicko

Duben 18th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.