Prodej, rodinný dům, 1272 m2, Nepomuk

Cena: 2 700 000 Kč, V centru Nepomuku nabízíme exkluzivně k prodeji jednopodlažní podsklepený dům o disposici 7+1, určený k celoročnímu obývání s možností podnikání. Celková plocha pozemků je 1.272 m 2 . Přímo z náměstí je vstup do místnosti, která byla používána jako obchod. Druhý vstup je do domu a je z udržované zahrady s ovocnými stromy a keři. Zahrada je uzavřená a je zde příjemné soukromí. Obytná plocha je 198 m 2 . U domu je garáž, dílna, zahradní domek a hospodářské stavení. Střecha je sedlová, podlahy jsou betonové s položeným PVC nebo s kobercem. V koupelně, na WC a na chodbě je keramická dlažba.
Topení je ústřední s kotlem na tuhá paliva a na plyn. 0hřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem, pitná voda je ze studny s možností napojení na veřejný vodovod. Odpad je napojen na veřejnou kanalizaci. Dům má vyměněnou střechu (tašky), plastová okna a nové vchodové dveře. Je vhodný k okamžitému bydlení. Podkroví je dostatečně velké a vhodné na půdní vestavbu. V blízkosti je škola, školka, obchodní centrum a další občanská vybavenost. Více info na: youtu.be/jhcAD6BV3vM

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej, rodinný dům, 1272 m2, Nepomuk

Duben 6th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.