Prodej rodinného domu 98 m² Zdiby

Cena: 6 790 000 Kč, Nabízíme k prodeji rodinný dům 4+1/T se zastavěnou plochou 78m2, obytná plocha 98m2, terasa 20m2 plocha pozemku vč.domu je 568m2. v obci Zdiby. Dům je z části podsklepen – 45m2.

Dům ze 70.let prošel v roce 2016 kompletní rekonstrukcí : nové rozvody elektřiny, vody, topení vč.radiátorů, nově přeložená střecha, vinylové podlahy, 3 komorová plastová okna, odpad je veden do jímky, 2018/2019 bude probíhat výstavba kanalizace. Voda je přivedená dálkovým vodovodem, ohřev zajišťuje bojler, na zahradě je vrtaná studna, nyní nevyužívaná, spodní voda cca.1000 litrů vody na zalévání po celý rok. Topení je řešeno elektro kotlem, jen možné osadit krbová kamna, popřípadě ve sklepě napojit kotel na tuhá paliva, rozvody jsou hotovy, ale bylo by nutné zřídit komín po fasádě. V současné době probíhá zateplení 14cm minerální vatou, dům bude předán ve stavu před finální barvou fasády, kterou si nový majitel zvolí dle svého přání.

Dispozice: Přízemí: vstupní předsíň, obývací pokoj, kuchyně, pracovna, ložnice, koupelna s vanou a toaleta. 1.patro: dětský pokoj s velkou šatnou. Nad šatnou se nachází ještě dva šešikmené úložné prostory cca 50m2.
Dům se prodává včetně vybavení.

V obci Zdiby se nachází veškerá občanská vybavenost: MŠ, ZŠ, potraviny, pekárna, restaurace, praktický lékař.
Vynikající dopravní spojení do Prahy – metro „C“ Kobylisy 10 min. autem.
Záchytné parkoviště je k dispozici u metra Ládví nebo v Letňanech.

PENB se v současnosti připravuje, proto je nemovitost administrativně ze zákona zařazena do třídy energetické náročnosti G. Dům lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám pomůžeme vyřídit za nejlepších podmínek na trhu.

Doporučujeme prohlídku. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 98 m² Zdiby

Leden 18th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.