Prodej rodinného domu 350 m² Petrovice II

Cena: 3 999 000 Kč, Nabízíme k prodeji pěkný rodinný dům a historickou chalupu/usedlost, které jsou vhodné k trvalému bydlení i rekreaci. Domy se nacházejí v obci Petrovice II, okres Hutná Hora. Nemovitosti stojí na slunné, udržované parcele o výměře 1282 m2. Příslušenství staveb dále tvoří menší zahradní domek se seníkem a dílnou.

Rodinný dům nabízí 250 m2 užitné plochy. V suterénu rodinného domu naleznete dílnu, kotelnu a dva prostorné sklepy. Přízemí nabízí velký obývací pokoj, ložnici, kuchyň, verandu a chodbu. Koupelna v mezipatře umožňuje její využití, jak pro přízemí, tak podkroví. V podkroví se nacházejí tři ložnice/pokoje a prostorná půda – možnost rozšíření obytné části. Dům je velmi zachovalém stavu s možností okamžitého užívání. Kanalizace zajištěna jímkou, vytápění kotlem na tuhá paliva – ústřední topení, vodovod obecní. K nemovitosti je k dispozici technická dokumentace včetně půdorysů.

Druhou stavbou na pozemku je stylová historická chalupa o užitné ploše cca 100 m2. V podkroví krásná pochozív půda. Stavba je určena k rekonstrukci.

Domy se dají využít na rekreaci, vícegenerační bydlení, bydlení spojené s podnikáním, apod.

Obec Petrovice II se nachází 10 km jihozápadně od Uhlířských Janovic a zhruba 30 km od Kutné Hory. Petrovice II a přilehlé osady leží v oblasti Kutnohorsko s vysokým výskytem lesů, turistických cílů a památek. Vzdálenost do Prahy do 50 minut jízdy. Pro více informací a podkladů mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 350 m² Petrovice II

Listopad 8th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.