Prodej rodinného domu 314 m² Praha 6

Cena: 26 500 000 Kč, Nabízíme řadový rodinný dům 6+1 se zahradou, prostornou terasou a garáží v lokalitě pražské Hanspaulky. Podlahová plocha domu je 235,3 m2, terasa 24 m2 a suterén 54,6 m2.
Třípodlažní dům skýtá široké možnosti využití pro budoucího majitele, může sloužit jako rodinný dům pro vícečlennou rodinu nebo jako sídlo firmy anebo kombinace obojího, tj. bydlení v horních podlažích domu a podnikání v dolních podlažích. Dům má centrální schodiště, ze kterého se vstupuje do jednotlivých podlaží. V roce 2000 proběhla kompletní rekonstrukce střechy a podkroví, o několik let později byla vyměněna původní okna za plastová a dřevěná. Na podlahách je dlažba, laminátové podlahy a parkety. Dům nabízí rozsáhlý suterén, který je přístupný širokým schodištěm. Jedná se o klidnou lokalitu se zástavbou dalších řadových prvorepublikových domů a s občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 314 m² Praha 6

Květen 24th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.