Prodej rodinného domu 222 m² Kosmonosy

Cena: 9 990 000 Kč, Atraktivní dům ve výjimečné lokalitě Kosmonos. Zprostředkujeme vám koupi krásného domu s osobitým charakterem a příjemnou zahradou s bazénem ve velmi žádané lokalitě. Prostorný dům je řešen podle individuálního projektu a s použitím kvalitních materiálů. Ve více podlahových úrovních se nachází jednak samostatné pokoje, dvě koupelny, ale také velkoryse řešený hlavní obytný prostor s kuchyní i jídelnou navazující na slunnou terasu. Dále dům nabízí bohaté šatní, skladovací i technické zázemí, sklep a velkou garáž. Zahrada kolem domu s udržovanou zelení, bazénem a terasou s krytým posezením poskytuje po celou sezónu příjemnou relaxaci a celoročně krásný pohled. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem a navíc jsou v hlavním prostoru i krbová kamna. Režie domu je cenově příznivá. Dům okouzlí jak svým celkovým dojmem, tak zasazením do okolí, kde se nachází vilová zástavba se vzrostlou zelení, v pěší dostupnosti jsou i tenisové kurty. Dům poskytuje
příjemné a bezpečné bydlení. S případným financováním vám bezplatně poradí naši specialisté. Vzhledem k atraktivitě lokality tuto nabídku doporučujeme.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 222 m² Kosmonosy

Duben 8th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.