Prodej rodinného domu 220 m² Praha

Cena: 16 600 000 Kč, Prodej nádherného rodinného domu v Horních Počernicích na Praze 9. Jedná se o patrový RD na pozemku o velikosti 516 m2, který je v bloku s druhým domem. Každé patro může být oddělené a i samostatně pronajímané. Jednotlivé místnosti v horním a dolním patře jsou shodně uspořádány pod sebe (koupelny pod sebou, stejně jako ostatní místnosti) pro případ pronájmu nebo dvougeneračního bydlení, každé patro má kolem 110 m2. Každé patro má ze stejného důvodu své vstupní dveře a zvonek ( v přízemí je videotelefon a v patře telefon (značka Fermax). Dům je zateplen, kompletně po rekonstrukci, prodáván s veškerým nábytkem.
Vstupní dveře jsou hliníkové se skrytými panty, bezpečnostní, se samozamykacím zámkem, okna a balkonové dveře jsou hliníkové se skrytými panty, trojskly a předokenními roletami na dálkové ovládání.

V přízemí litá podlaha, u které je možné nátěrem měnit barvu nebo je vhodná jako podklad pro jakoukoliv podlahu, litý je i sprchový kout a oblast okolo umyvadla. V přízemí se nachází vstupní chodba s úložným prostorem ukrytým pod schody, 3 místnosti, koupelna se sprchou a WC a kuchyň propojená s jídelnou a obývákem. Dveře a kuchyň jsou stříkané, aby se u nich dala případně změnit barva. Pracovní deska kuchyně je z umělého kamene Denbacor, je vcelku, propojená se zády bez spojů a vylitým dřezem. Ze stejného materiálu je i jídelní stůl a konferenční stolek. Umělý kámen je možné při jeho porušení zbrousit a tím ho zcela opravit. Z tohoto prostoru je výstup na terasu se zahradou za barákem. Na terase je hliníková pergola značky Brustor na dálkové ovládání, která má dešťové čidlo, po okrajích skryté okapy s odvodem vody v jedné noze do zahrady, naklápěcí lamely, které lze zavřít do pevné střechy, která neproteče a v nich zabudované osvětlení, pergola má screen, který lze stahovat až k zemi. Na terasu je z domu vyvedena elektrická zásuvka a voda.

V patře je koupelna s vanou, sprchovým koutem, WC, 3 pokoje, z nichž největší je do zahrady s balkonem a může být použit jako propojený obývací, jídelní a kuchyňský prostor, veškeré vývody na kuchyň jsou připraveny, lze je zakrýt např. sádrokartonem. Podlaha je vinylová a je odhlučněna od dolního patra. Veškeré příčky jsou odhlučněny stejně jako všechny dveře, které mají nejvyšší možný stupeň odhlučnění a padací práh, značka Sapeli. V každém patře je elektrický kotel – dole značka Aurum a nahoře značka Protherm. Plynová skříňka je na pozemku u plotu.

Příjezdová brána je na dálkové ovládání a garážová vrata také. V garáži je litá podlaha s možností nátěru pro změnu barvy nebo ji lze použít jako podklad pod jakoukoliv podlahovou krytinu. U garáže je v zámkové dlažbě s víkem ukryta studna, ve které je čerpadlo vyvedené na garáži přímo u terasy a zahrady. Ze zahrady je v podlaze s víkem vstup do sklepa, je možné vstup otevřít, aby byl po schodech.

Doprava je zde výborná, v blízkosti je zastávka autobusu (metro Černý Most vzdáleno 3 zastávky) a v dochozí vzdálenosti je stanice vlak

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 220 m² Praha

Únor 27th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.