Prodej rodinného domu 215 m² Mukařov

Cena: 8 650 000 Kč, Nabízím vám k prodeji samostatně stojící rodinný dům o velikostí 5+1, obytná plocha 218 m2. Součástí domu jsou tři terasy a garáž. Dům je zasazen do zahrady o velikosti 900 m2. Dispozice domu: 1NP se nachází vstup do domu přes prostornou světlou chodbu, kterou se dostáváte do garáže, zádveří, obývací pokoj a kuchyně s jídelnou, pracovnou a prostornou koupelnu. Další 2NP je propojeno vnitřním schodištěm. Dominantou nadzemního podlaží je velká terasa o rozloze (49,6 m2) a balkón (15,63 m2). Dale na patře se nachází tři samostatné pokoje, technická místnost, koupelna s rohovou vanou a samostatná toaleta.
Technické parametry domu: Na výstavbu nemovitosti jsou použíti kvalitní materiály a prvky, dům je ihned k nastěhování. Kolem domu se nachází rovinná zahrada. Rodinný dům je navržen nepodsklepený. Svislé nosné konstrukce jsou zděné, stropy železobetonové, ve 2NP jsou stropy ze sádrokartonových desek, krov je dřevěný. Střecha sedlová, krytina tašková. Fasáda je ze strukturované omítky, vnitřní omítky jsou sádrové hladké, obklady v koupelnách a WC keramické. Okna jsou plastová. Podlahy v místnostech jsou laminátové a z keramické dlažby. Vytápění je ústřední plynové včetně ohřevu TUV. Objekt je napojen na elektroinstalaci 220/380 V, vodovod, splašková kanalizace. V okolí je veškerá občanská vybavenost, obec Mukařov se nachází v odpočinkové zóně nedaleko rybníka Požár. Výhodou nemovitosti je lokalita v okrajové a velmi klidné části obce. Ulice, ve které se dům nachází, je slepá a do budoucna může být oddělena závorou i monitorovacím systémem, díky které vznikne naprosto soukromá lokalita nové zástavby několika rodinných domů. Další výhoda spočívá ve velmi dobré dostupnosti do centra Prahy, které je vzdáleno necelých 25 km. Půdorysy domu jsou na vyžádaní.
Dočasně zařazeno do energetické třídy G, PENB prozatím nedodán.
Doporučují prohlídku. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 215 m² Mukařov

Duben 4th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.