Prodej rodinného domu 2+1 se dvorem a zahradou v obci Žabčice, RD 2+1 dvůr zahrada Žabčice

Cena: 0 Kč, Chcete koupit RD za cenu bytu? Nabízíme Vám 2 +1 v obci Žabčice, vzdálené od krajského města Brna cca 23 km o celkové výměře 548m2. Dispozičně je řešen jako přízemní domek, kde vstup je přes vrátnici se vstupem do obývacího pokoje a ložnice. Z obývacího pokoje je vstup do kuchyně, ze které je koupelna s vanou. Dále je chodba, se vstupem na WC, komory a se vstupem na dvůr o velikostí 48m2. Obytná plocha je 115m2, zastavěná 223m2. Vytápění- 3 ks Wafky, vodovod veřejný, kanalizace. Možnost připojení kabelové televize a internetu zavedeného v průjezdu. Na dvoře je hospodářské stavění o velikostí 46m2, které je možnost využívat i jako garáž. Dále je tady dílna, která je podsklepená o velikostí 7m2, sklípek využíván na brambory. Domek je přístupný z obou stran asfaltovou cestou, kde je orná půda 317m2, z toho vinice 197m2 se 110 hlavy. Nachází se zde taky studna. Obec Žabčice je zřizovatelem těchto organizací: Základní a Mateřská škola Žabčice, obecní knihovna, Dům s pečovatelskou službou, koupaliště Žabčice, sportovní hala a Lidový dům. Na katastrálním území obce Žabčice je možné nalézt několik historicky zajímavých objektů a pamětihodností. Přibližně 1 km jihozápadním směrem od obce se nachází tzv. Kulatý kopec. Na území obce se dále nachází kaple sv. Vavřince, která byla vystavěna v roce 1883, významnou kulturní památkou jsou i Boží muka, obec Žabčice je se svou polohou i dopravní dostupností atraktivní lokalitou. Ve vzdálenosti 9 km se pak nachází sjezd/nájezd na dálnici D2 Brno – Bratislava. Komerční služby jsou v obci Žabčice zastoupeny především 2 jednotkami maloobchodní sítě se smíšeným zbožím a jednou specializovanou prodejnou řeznictví. Dále se zde nachází několik provozoven poskytujících především služby obyvatelům (například Wellness centrum v Hotelu Žabčice. Specializované prodejny spojené s poskytováním služeb, jako například kompletní servis šicích strojů, zámečnictví, stolařství apod. Restaurační zařízení jsou v obci reprezentovány několika objekty, jedná se například o restauraci v Hotelu Žabčice, Restaurace Sport a Restaurace na Koupališti Žabčice. Z veřejných služeb je vhodné zmínit, že se v obci nachází pobočka České pošty. Na katastrálním území obce Žabčice se nachází 2 oblasti klasifikované dle Corine Land Cover 2012 jako nesouvislá městská zástavba. Jedná se o severní část obce, pozvolna přecházející do obce Unkovice, a jižní výběžek Žabčic, které přecházejí do obce Přísnotice. Na západním okraji katastru se nachází oblast těžby nerostných surovin (Pískovna Žabčice). Doporučují prohlídku. Energetický štítek prozatím G. Zajišťujeme kompletní realitní, právní a bezplatný finanční servis.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 2+1 se dvorem a zahradou v obci Žabčice, RD 2+1 dvůr zahrada Žabčice

Listopad 26th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.