Prodej rodinného domu 138 m2, Radiměř

Cena: 0 Kč, Velmi pěkné bydlení v přízemním udržovaném rodinném domě, v klidné lokalitě spodní části Radiměře, stojí za úvahu pro Ty, kteří dávají přednost bydlení na venkově. Současně však dům nabízí veškerý komfort a pohodlí, protože je napojen na veškeré sítě – veřejný plynovod i kanalizace, veřejný vodovod i elektřina. Vše, vyjma elektrických rozvodů, bylo pořízeno v nedávné době – plyn v roce 2002 (v té době bylo do domu zavedeno ústřední topení s plynovým kotlem), kanalizace v roce 2010. V roce 2009 byla vyměněna střecha za betonovou tašku, v roce 2016 zrekonstruována koupelna.
K domu patří předzahrádka a zahrádka o ploše 854 m2, v zadní části za domem je rovinatý a slunný pozemek o celkové ploše 1401 m2, který lze využít buď jako zahradu nebo jako stavební parcelu (v územním plánu se s touto variantou již počítá).
Velkou výhodou je možnost rozšíření obytných ploch jak v přízemí, tak i na prostorné půdě. V každém případě osobní návštěva jistě zaujme. Nemovitostí Vás rádi provedeme, pomůžeme Vám i s financováním.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 138 m2, Radiměř

Duben 8th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.