Prodej rodinného domu 130 m² Bašť

Cena: 8 760 000 Kč, Nabízíme k prodeji novostavbu z roku 2014 o celkové ploše 130m2 s vlastním pozemkem 775m2 který je obestavěn zděným plotem a poskytuje tak soukromí a klidné zázemí
V 1. NP se nachází vchod do domu s bezpečnostními dveřmi a zádveří, koupelna s WC včetně sprchového koutu, koupelnové topení – žebřík. Technická místnost poskytuje též prostor pro uskladnění. V největší místnosti je prostor pro velký obývací pokoj s kuchyňským koutem 49m2 a přímým vstupem na terasu a zahradu. Vstup na terasu a zahradu je umožněn velkými designovými okny koncipovanými do tvaru L o velikosti 2,3m x 1m, které celý prostor prosvětlují, zároveň poskytují příjemný výhled do zeleně a umožňují moderní a praktické propojení exteriéru a interiéru. V obývacím pokoji najdeme též místo-přípravu pro krbovou vložku. Celé přízemí je osazeno LED bodovým osvětlením a dlažbou.
V 2. NP se nachází prostorná chodba se vstupy do 4 samostatných pokojů a koupelny s WC. Jednotlivé pokoje jsou velmi pěkně a prakticky situované, světlé, ideálně k využití jako ložnice, dětský pokoj, pracovna, šatna. Ze všech pokojů je velmi pěkný výhled. Ze tří pokojů je výhled na zahradu, z jednoho pokoje na obecní zástavbu. Nadstandardní světelné podmínky jednoho z pokojů vytváří okna uspořádaná do tvaru L. Dominantním prvkem prostorné koupelny je designová rohová vana, samozřejmostí je WC, koupelnové topení – žebřík. Podlahu koupelny tvoří matná dlažba v nadstandardním provedení, stěny koupelny jsou kryty velkoformátovými obklady. V celém 2. NP je laminátová podlaha.
Parkovací stání v zahradě na zámkové dlažbě. Na zahradě je krytý studniční vrt.
Velmi nízké měsíční náklady 2500Kč.
Dům se nachází ve velmi klidné obci Bášť kousek od Prahy s výbornou dopravní dostupností na metro. V docházkové vzdálenosti zastávka autobusu, obchod a restaurace. Školy a školky v blízkém okolí.

Doporučuji prohlídku! Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 130 m² Bašť

Červen 13th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.