Prodej rodinného domu 115 m² Praha 5

Cena: 16 995 000 Kč, Luxusní rohový rodinný dům obklopený zelení s krásným výhledem na Prahu v klidné slepé ulici ve Velké Chuchli.
Na pozemku 582m2 krom 115m2 zastavěné plochy naleznete garáž pro dva vozy, která je přístupná jak z ulice tak i ze zahrady. V levé části zahrady je přistavěný zahradní domek na nářadí.
Dům se skládá ze tří pater a sklepních prostor.
Lokalita poskytuje nejen veškerou občanskou vybavenost (nová škola, školka, fitness, pošta, potraviny, knihovna, tenisové kurty, lesní zoo, restaurace, lékař, veterina, elektro atd), ale zároveň možnost života v přírodě a soukromí, přesto v centru Prahy za 20 minut. V bezprostřední blízkosti se nachází dostihové závodiště Velká Chuchle a přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj.

Nenechte si utéct tuto příležitost. Jedná se o mimořádně krásnou vilu a zajímavou nabídku. Velmi rádi Vás provedeme při prohlídce a vyřídíme i nejvýhodnější financování. Pro další informace jsme k dispozici. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 115 m² Praha 5

Březen 15th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.