Prodej restaurace

Nabízíme k prodeji zavedenou restauraci ve Vávrovicích u Opavy. Jedná se o zděnou podsklepenou budovu s možností využití podkroví na vybudování podkrovního bytu nebo pokojů pro penzion.

Stavba byla postupně rekonstruována do dnešní podoby, provedena vestavba galerie v provozní místnosti, čím se zvětšila kapacita pro hosty. Byla provedena nová fasáda, plynofikace, nové ústřední topení, osazená krbová kamna s nerezovým komínem, nové rozvody instalací ( elektro, voda, kanalizace, plyn ), osazeno nové vnitřní vybavení včetně kuchyně, soc. zařízení, provedeny nové podlahy z keramických dlaždic, vybudováno venkovní posezení.

Budovu je možno vytápět plynovým kotlem nebo krbovými kamny. Budova se skládá z přízemí 121 m² kapacita 50 osob, galerie 33 m² s kapacitou 15 osob, přední zahrádka s kapacitou 25 osob a zadní zahrádka s grilem s kapacitou 35 osob. Restaurace zůstává plně vybavena: bar, barové regály, LCD Tv, kuchyň vybavena myčkou, 2x sporák, digestoř, lednice, mrazák, mikrovlnná trouba, stoly a židle z masívu a oceli, krbová kamna, zahradní posezení a gril.

V restauraci je salónek na pořádání oslav, večírku, diskoték atd. V blízkosti restaurace je zbudována nová cyklostezka.

Odhadní cena 3.200.000,- Kč, nyní jen 2.195.000,- Kč
platba 600.000,- Kč při podpisu smlovy, zbytek možnost splácet úvěrem. Cena v KČ:2195000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej restaurace

Březen 2nd, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.