Prodej RD s garáží, zast. plocha 104 m² , už. plocha 210 m² , celk. pl. pozemku 560 m² , Starý Plzen

Cena: 3 799 000 Kč, Nabízíme k prodeji celopodsklepený rodinný dům ve Starém Plzenci. Dům se nachází ve vilové části obce, která je jednoduše dostupná příměstské či vlakové dopravě. Vzdálenost např. městské části Plzeň – Slovany od nabízené nemovitosti je cca 8km. Celková plocha pozemku je 560 m2. Na převážně rovinatém pozemku se nachází kopaná studna, která je cca 5 m hluboká a voda z ní je brána jako voda užitková. Dům je dále napojen na vodovodní řád, veřejnou kanalizaci a plynový rozvod. Ve spodní části domu (v 1.PP) se nachází garáž, která je v současnosti využívána jako skladový prostor. Dále se pak v 1.PP nachází sklep a technická místnost s přípojným místem na pračku, dále topným systémem (plynový kotel „Vailant“) a el.bojlerem. Hlavní část domu se nachází v 1.NP. To se skládá z obývacího pokoje, jehož součástí jsou krbová kamna, dále dětského pokoje, ložnice a kuchyně s jídelním koutem. Dále se v 1.NP nachází koupelna – se sprchovým koutem. Toaleta je od koupelny oddělena. Po dřevěných schodech se vyjde do 2.NP, ve kterém je pokoj s balkónem. Součástí pokoje ve 2.NP je druhá kuchyně. Ve druhém NP se nachází i druhá koupelna – se sedací vanou, a WC. Ve třetím NP je již jen jeden podkrovní pokoj. Střecha domu je sedlová a je pokryta azbestocementovými šablonami. K nastěhovámí je dům ve 3. kvartálu 2019, a to z důvodu stěhování do novostavby jiného RD.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N78720.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej RD s garáží, zast. plocha 104 m² , už. plocha 210 m² , celk. pl. pozemku 560 m² , Starý Plzen

Prosinec 11th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.