Prodej RD 6+kk, Hrachová, Sibřina, Praha – východ

Cena: 8 450 000 Kč, Exkluzivní nabídka novostavby dvoupodlažního rodinného domu s garáží a prostornou zahradou, který je kompletně dokončen, vč. venkovních úprav a oplocení.
V 1. NP je k dispozici prostorný obývací pokoj s podlahovým vytápěním a výstupem na terasu, kuchyň s kompletní výbavou úsporných vestavěných spotřebičů, pokoj pro hosty, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, zádveří s vestavěnou skříní, chodba, technická místnost a garáž s vjezdovými vraty na dálkové ovládání.
2. NP disponuje čtyřmi samostatnými ložnicemi, koupelnou s vanou a toaletou.
Patra jsou propojena dvojramenným, železobetonovým schodištěm s dřevěnými stupni.
Obvodové zdivo stavby je vyzděno z cihelného systému Heluz Supertherm 38 P + D, včetně zateplení, střešní krytina KM BETA.
Interiér domu je velmi precizně zpracován, např. použitá sanitární keramika Laufen, vytápění zajišťuje úsporný plynový kotel Viessmann se zásobníkem teplé vody, dřevěná Eurookna, střešní okna Velux apod. Celý dům 24 hod střeží moderní zabezpečovací systém.
Veškerá nabídka služeb v bezprostředním okolí Praha – Koloděje, Uhříněves, Kolovraty a Říčany.
Ideální místo pro rodiny s dětmi, které hledají klidné bydlení nedaleko Prahy.
Možnost financování hypotéčním úvěrem s výhodnou úrokovou sazbou, kterou Vám naši finanční specialisté rádi zprostředkuji.
Neváhejte s osobní prohlídkou této zajímavé nemovitosti.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej RD 6+kk, Hrachová, Sibřina, Praha – východ

Srpen 12th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.