Prodej RD 6+1, zahrada, uzavřený dvorek, pozemek 774 m² , Nové Město nad Metují – Krčín

Cena: 1 290 000 Kč, Exkluzivně nabízíme na prodej rodinný dům 6+1 s uzavřeným dvorkem a pozemkem o celkové výměře 774 m2 v Krčíně, místní části Nového Města nad Metují (navazující na centrum města). V domě je započatá rekonstrukce – plastová okna, částečně nové rozvody elektra, vody a odpadů, příprava na koupelnu s WC. Výhodou je dokončení rekonstrukce dle svých potřeb a představ. Dispozice domu: v přízemí vstup, chodba, 4x pokoj, prostor pro koupelnu s WC, veranda, venkovní schodiště, v patře vstup, chodba, 2x pokoj a půdní prostor. Na verandu navazuje kůlna. Součástí domu je pěkný uzavřený dvorek. Přípojky IS: el. energie, veřejný vodovod, veřejná kanalizace, plynovod (bez dalšího rozvodu). Nemovitost je vhodná k bydlení i podnikání. V Novém Městě nad Metují je velmi dobře zabezpečena rozšířená občanská vybavenost. Nemovitost leží v turisticky vyhledávané lokalitě. Vzdálenost do města Náchod 10 km. Výhodné financování Vám rádi zajistíme.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N80540.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej RD 6+1, zahrada, uzavřený dvorek, pozemek 774 m² , Nové Město nad Metují – Krčín

Prosinec 18th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.