Prodej příjemného a tichého bytu 2+kk ,49 m2 na Letné. Ideální na investici – dlouhodobý pronájem i

Cena: 4 509 000 Kč, Nabízíme k prodeji velmi příjemný byt o velikosti 49 m2 v OV v bezprostřední blízkosti Letné. Přestože se nachází na rušné Veletržní ulici, je situován do zeleného a tichého dvora – vnitrobloku se zahradou a je tedy velmi tichý a bezpečný. Byt se nachází ve zvýšeném (2,9 m) přízemí krásného, klasického činžovního domu ve stylu art deco s výtahem, který je po rekonstrukci ( v r. 2013). Imposantní je vstupní schodiště do domu. Společné prostory jsou rovněž po rekonstrukci, všechny vchodové dveře jsou původní – ve stylu art deco.
Velkou předností bytu je, že je jediný na patře (výhoda pro pronájmy) a nachází se v zadní polovině domu- odvrácené od rušné Veletržní. Ideální na investici – dlouhodobý pronájem i airbnb.
Byt může být považován za bezbariérový.
Byt stejně jako dům prošel rekonstrukcí a sice v r. 2010. Je zde nová koupelna s vanou a WC, vestavěné skříně na míru v hale, rozvody el. a plynu, veškeré rozvody vody a odpadu.
Po vstupu do bytu se ocitnete v prostorné hale (11 m2), odkud je po pravé straně vstup do obývacího pokoje s patrem na spaní (20m2) a přímo pak vstup do koupelny s WC (7m2). Na konci haly je pak vstup do kuchyně s jídelním koutem (11m2).
Okna obou místností jsou nová (plastová) a jsou orientována na západ. Okno v koupelně společné s WC je orientováno do světlíku. Hala je bez oken.
Vytápění je zajištěno 2x WAW v každé místnosti a ohřev vody bojlerem na teplou vodu.
Nízké měsíční poplatky – 1 600Kč/měsíčně obsahují: fond oprav, údržbu a osvětlení domu, odpad, vodné a stočné. Poplatky za plyn: 1 000Kč a el. 1 000Kč. V domě jsou nebytové prostory, z nichž připadá na byt výnos cca 10 500Kč/rok.
V bytě zůstává i většina nábytku, lze jej tedy okamžitě obývat.
Lokalita se vyznačuje skvělou dopravní dostupností. Prakticky za druhým rohem se nachází zastávka tramvají Letenské náměstí, v docházkové vzdálenosti je Pražský Hrad a např. stanice metra Hradčanská a Náměstí republiky (obchodní centrum Palladium).
Jde o lokalitu s veškerou občanskou vybaveností (mateřská škola a gymnasium v bezprostřední blízkosti). Na své si přijdou příznivci zdravého životního stylu, neboť v bezprostředním okolí se nachází malebné Letenské sady a Stromovka – jeden z nejrozlehlejších a nejkrásnějších pražských parků. Parkování v rámci modré zóny v postranních ulicích.
Možno financovat hypotékou, kterou Vám rádi zajistíme za nejlepších podmínek na trhu.
Pro další doplňující informace mne neváhejte kdykoliv kontaktovat, ráda všechny zodpovím.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej příjemného a tichého bytu 2+kk ,49 m2 na Letné. Ideální na investici – dlouhodobý pronájem i

Leden 17th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.