Prodej pozemku na bydlení 613 m² Rousměrov

Cena: 350 000 Kč, Zprostředkujeme Vám ve výhradním zastoupení prodej stavebního pozemku o rozloze 613 m2 v obci Rousměrov. Rovinatý, jihovýchodně orientovaný pozemek, zasazený do malebné přírody kraje Vysočina, je jako stvořený pro každého, kdo hledá klidné místo pro život. Prostor, určený k výstavbě rodinného domu sestává z třech parcel č. 761, 17/4 a 13/4. Přípojka vody se nachází na hranici a elektřina je přivedena přímo na pozemek. Na místě je třeba vybudovat odpadní jímku, z důvodu neúplné obecní kanalizační sítě.

Samotná obec Rousměrov se nachází v srdci kraje Vysočina, 14 km od okresního města Žďáru nad Sázavou, který je plně společensky vybaven a poskytuje i mnoho pracovních příležitostí. Okolní příroda přímo vybízí k pěším výletům, cykloturistice a na své si přijdou i náruživí houbaři, nebo pejskaři. Pravidelná autobusová doprava je v místě a vlaková linka staví v sousedních, 1,5 km vzdálených Laštůvkách.
Máte-li zájem o prohlídku místa či bližší informace, ráda Vám budu k dispozici na uvedeném telefonním čísle.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku na bydlení 613 m² Rousměrov

Červenec 11th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.