Prodej pozemku na bydlení 5395 m² Chotěšice

Cena: 1 149 000 Kč, Krásný rozlehlý stavební pozemek 5 395 m2, nádherný výhled do krajiny, část obce Malá Strana, Chotěšice, okres Nymburk.

V přilehlé komunikaci je možnost připojení na vodovod a tlakovou kanalizaci, elektřina přímo na pozemku, plyn v obci není. Velmi mírně svažitý pozemek se nachází v klidné rezidentní části Malé Strany, přímo na kraji obce jako poslední pozemek. Pozemek v územním plánu obce spadá pod území venkovského bydlení, určené pro rodinné domy. Regulativy: budoucí stavba musí mít sedlovou střechu a červenou střešní krytinu. Pozemek se skládá ze dvou parcel, parcela A ( p.č. 28/4) je o velikosti 3 795 m2, parcela B ( p.č. 6/2) je o velikosti 1 600 m2. Parcelu B ( p.č. 6/2) je částečně zalesněna a je možné ji koupit jako celek nebo jen její část.

Obec Malá Strana je vesnice v okrese Nymburk, je součástí obce Chotěšice. Nachází se asi 1,4 km na jihovýchod od Chotěšic. V sousedství vesnice leží rybník Slatinka na řece Slatinka. Je zde evidováno 24 adres. V nedalekém Městec Králové a Nymburku je veškeré občanská vybavenost

Velmi dobrá cena nemovitosti. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku na bydlení 5395 m² Chotěšice

Duben 9th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.