Prodej pozemku na bydlení 1789 m² Svatoslav

Cena: 2 680 000 Kč, Jedná se o prodej rovinatého stavebního pozemku, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Pozemek má takřka obdélníkový tvar s rozměry jednotlivých stran 56 x 38 x 47 x 25 m, s celkovou rozlohou 1789 m2. Orientace na jihovýchod. Na pozemek celý den svítí slunce. Nachází se ve středu obce Svatoslav. Přístup je z hlavní silnice. Celý pozemek je oplocený a hranice osázené smrky a tújemi. Na pozemku stojí stodola o rozměrech 17 x 10 m, s celkovou rozlohou 170 m2. Stodola má betonový základ, je postavená s cihel a střecha, na které jsou pálené tašky, prošla rekonstrukcí. Stodolu je možné využít např. jako dílnu, sklad atd. Její velká rozloha nabízí budoucím majitelům pozemku mnoho využití. Její cenový odhad je 800.000 Kč a je součástí ceny pozemku. Na pozemku je postavena další budova na betonových základech o rozměrech 10 x 3,5 m s celkovou rozlohou 35 m2 a je také součástí ceny pozemku. Budova může sloužit jako garáž, sklad nebo dílna. Na hranici pozemku se nachází nově vybudována třífázová přípojka elektřiny. Na pozemku je vyvedená nová veřejná kanalizace a veřejný vodovod. Plyn na okraji pozemku.

Výhodou je klidná menší obec, prosluněnost pozemku, orientace na jihovýchod, rovinatý pozemek, využití prostorné stodoly, možnost garážování nebo skladování, krásná příroda (CHKO Bílý potok) a dobrá dopravní dostupnost do Brna.

Obec Svatoslav se nachází v severozápadním výběžku Jihomoravského kraje na hranicích s krajem Vysočina v okrese Brno – venkov. Celý katastr obce leží v přírodním parku „Bílý potok“. Dopravní obslužnost zajišťuje IDS Kordis spol. s.r.o. ( autobusová doprava). Autobusová zastávka je vzdálená minutu pěšky. Spojení Velká Bíteš 10 km ( D1 směr Brno 40 km – Praha 170 km ), Tišnov 12 km přípoj na vlak směr Brno, Kuřim 20 km směr Brno ( 35 km) a do Brna se dostanete za 30 minut po dálnici. V obci je mateřská školka, obchod se smíšeným zbožím a restaurační zařízení.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku na bydlení 1789 m² Svatoslav

Červenec 11th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.