Prodej pozemku na bydlení 1146 m² Sulice

Cena: 3 438 000 Kč, Hledáte vhodné místo pro výstavbu Vašeho rodinného domu? Preferujete život v přírodě, avšak v bezprostřední blízkosti hlavního města a se snadnou dostupností veškeré občanské vybavenosti? Máme pro Vás velmi zajímavou nabídku.

Nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek o ideální rozloze 1146m2 v klidné a vyhledávané lokalitě obce Sulice (10km od okraje Prahy). Tento pozemek se nachází v nové lokalitě rodinných domů, na okraji obce. Jedná se o pozemek obdélníkového tvaru (téměř rovina), dostupný z místní komunikace a s veškerými inženýrskými sítěmi na jeho hranici (plyn, voda, tlaková kanalizace, elektřina). Velkou výhodou je jeho poloha v rohu zástavby, což znamená, že sousedí pouze se 2 dalšími pozemky (oba prozatím nezastavěné). Tato výhoda se dá také využít při projektu Vašeho domu – můžete lépe volit vjezd do domu, orientaci domu apod. (nebudete mít limity z pohledu otočení domu na světové strany).

Obec Sulice se nachází necelých 10km od hranice Prahy, je obklopená lesy a rybníky a nabízí opravdu klidné prorodinné prostředí. Veškerá občanská vybavenost se nachází ve 3km vzdálené Kamenici, kde jsou školy, školky, pošta, obchody, lékaři a další služby. V téměř stejně vzdálené jsou služby v Jesenici (vše v dosahu několika málo minut).

Velmi doporučuji osobní návštěvu tohoto mimořádně klidného místa. Pozemek je možné financovat i hypotéčním úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme u Vámi preferované banky a to za nejlepších tržních podmínek. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku na bydlení 1146 m² Sulice

Leden 18th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.