Prodej pozemku na bydlení 10230 m² Pucov

Cena: 0 Kč, Jedná se o prodej dvou pozemků určených k výstavbě rekreačního objektu (chaty) u rybníka Bělizna v katastru obce Pucov. Pucov se nachází v okrese Třebíč, kraj Vysočina. Pozemek má výměru 7794 m2 (96 x 76 x 90 x 84m) a je ho možné rozdělit do více parcel nebo nechat jako celek. Pozemek je rovinatý a svítí a něj celý den slunce. Druhý pozemek má výměru 2436 m2 a je vedený jako trvalý travní porost.
Pozemky se prodávají pouze v celku jsou přístupné po asfaltové cestě a následně polní cestě z obce Pucov. Nachází se v rekreační a chatové oblasti Bělizna, která nabízí v letních měsících možnost koupání a rybolovu. Tento pozemek je vhodný jako investice nebo ho lze využít pro jeho polohu a velikost, jako relaxační zázemí. Pozemky nejsou zatíženy žádným nájemním vztahem.

Výhodou pozemku je jeho umístění v rekreační oblasti, nabízí klid a soukromí, rovinatost, krásná příroda, dále možnost cykloturistiky, koupání a houbaření.
Město Velká Bíteš je vzdálené 5 km a nabízí veškerou občanskou vybavenost Dostupnost na D1 směr Brno je pět minut.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku na bydlení 10230 m² Pucov

Červenec 11th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.