Prodej pozemku 783 m², Vratimov

Cena: 720 000 Kč, Prodej stavební parcely 783 m2 v Horní Datyni s garáží, projektem na dům a stavebním povolením Detailní informace
Prodej stavební parcely 783 m2 v Horní Datyni s garáží, projektem na dům a vyřízeným stavebním povolením.
Mírně svažitý pozemek trojúhelníkového tvaru se nachází ve velmi klidné a hezké lokalitě se spoustou zeleně na ulici V Údolí v části zvané Horní Datyně. V dosahu necelých 800 m je autobusová zastávka, dojezd autem do Ostravy a Havířova na pohodu cca 15 minut jízdy.
Součástí prodeje je projektová dokumentace na moderní nízkoenergetický dům, ekonomicky nenáročnou výstavbou a nízkými provozními náklady při užívání.
Dispozičně je řešen jako patrový, kdy se v přízemí nachází jeden pokoj, kuchyňský kout s jídelnou, obývací pokoj s krbem a v patře jsou pokoje tři.
Inženýrské sítě na hranici pozemku, příjezd po obecní komunikaci.
Pokud nehodláte ztrácet čas a nervy s vyřizováním stavebního povolení a nechcete řešit projekt domu, zajišťování uskladnění stavebního materiálu a zavedení elektřiny, nabízíme v ceně platné stavební povolení a zděnou garáž 27 m2 se zavedeným elektrickým proudem.
Toužíte co nejdříve snídat na prosklené jižní terase s nádherným výhledem do zeleně?
Volejte ihned, rád vám pozemek představím a sdělím podrobnější informace.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku 783 m², Vratimov

Červenec 15th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.