Prodej pozemku 1000 m², Malšice

Cena: 980 000 Kč, Prodej stavebního pozemku 2000m2 Detailní informace
K prodeji nabízíme stavební 4x pozemek 1000m2, smluvně bude s dodavatelem el.zajištěna dodávka elektřiny pro čtyři samostatné domy. Pozemek je nyní před dělením dle nového geometrického plánu. V nově schváleném územním plánu jsou pozemky určeny pro výstavbu rodinných domů a leží v obci Malšice v klidném místě na kraji obce s plnou občanskou vybaveností jen 10km od Tábora, jde o moc hezké místo s nádhernými výhledy na západy slunce a na hřebeny Šumavy. Sítě: elektřina přímo u pozemku, ve vzdál.cca 150m je kanalizace a vodovod, přístup je zajištěn po asfalt.zpev.komunikaci ve vlast.obce. Nejbližší zástavba je v cca 150m. Pozemky jsou vhodné pro ty, kteří hledají klidné bydlení. Tyto pozemky mohou být vhodné i pro menší podnikatelský záměr developera, lze je rozparcelovat, zasíťovat, a následně prodat zasíťované parcely nebo na stavebních parcelách postavit rodinné domy k prodeji. V obci Malšice je plná obč.vybavenost: školka, zákl.devít.škola v pěším dosahu od tohoto místa, obchody, restaurace, lékaři, pošta, knihovna, vlakové i autobus.spojení s městem Tábor. Dopr.spojení: Tábor 9km, Praha 90km, vlak i autobus.
Toto území je územním plánem vymezeno přesně takto: zastavitelná plocha pro bydlení venkovského charakteru. Tyto pozemky přiléhají svojí delší hranicí k asfaltové komunikaci, která je ve vlastnictví obce, což je velmi podstatné, neboť je tímto zajištěn přístup na pozemky a to je podstatná podmínka bank pro poskytování hypotečního úvěru pro případnou stavbu domu (nebo pro koupi pozemku).
Neváhejte mi zavolat kdykoliv, budete-li mít k této nemovitosti další otázky, případně se budete chtít sejít přímo na místě.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku 1000 m², Malšice

Září 29th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.