Prodej, Pozemek stavební – bydlení, 1603 m², Jílovice

Cena: 1 495 000 Kč, Stavební pozemek o výměře 1 603 m 2 se nachází v blízkosti CHKO Třeboňsko v okrajové části obce Jílovice s plnou občanskou vybaveností. Je rovinatý a má obdélníkový tvar cca 28 m x 57 m.
Územním plánem je určen k zástavbě rodinným domem.
Orientace pozemku je od vjezdu ze silnice směrem k jihu s nádherným výhledem na louky a lesy s panorámatem Novohradských hor, ze severu je lemován vzrostlými lípami, mírně se svažuje k jihu. Na sousedních parcelách probíhá výstavba rodinných domů.
Parcela je oplocená, inženýrské sítě jsou na pozemku: elektřina, obecní kanalizace a vodovod s šachtou k měření rovněž na pozemku.
Obec Jílovice je vzdálená 24 km od Českých Budějovic, 16 km od Třeboně a 7 km od Borovan. Poblíž pozemku je autobusová zastávka, vlakové nádraží je vzdáleno 2 km. V obci je mateřská školka, škola, 1x týdně zde ordinuje lékař, pošta, obchod, restaurace i minipivovar.
K pozemku lze ze sedmdesát tisíc korun přikoupit projekt na rodinný dům – dřevostavbu 4+kk s terasou se všemi náležitostmi potřebnými k podání na stavební úřad s platností do konce roku 2018 (není podmínkou koupě).
Prodejní cena pozemku je včetně DPH, které je možno uplatnit – výhodné jako investice pro firmu. K dispozici ihned. Součástí ceny není daň z nabytí nemovitosti.
Na nemovitost vám můžeme zajistit výhodné financování.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej, Pozemek stavební – bydlení, 1603 m², Jílovice

Květen 26th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.