Prodej, Pozemek stavební 2217 m², Hrubý Jeseník

Cena: 2 150 000 Kč, Nabízíme k prodeji pozemek v místě nové zástavby určený pro výstavbu RD. Celková výměra 2.217 m 2 . Na pozemku stojí budova, která dříve sloužila jako skladovací prostor. Jedná se o uzavřený celek, který ze dvou stran sousedí s dalšími RD. Pozemek lemují vzrostlé túje.Před domem vede veřejná zpevněná komunikace.Na pozemku vlastní studna, odpad sveden do septiku, elektřina 230/400 V. Na veřejný vodovodní řad a tlakovou kanalizaci se lze připojit. V obci je škola, školka, restaurace, obchod s potravinami, fotbalové hřiště, pošta. Hrubý Jeseník leží v rovinaté oblasti Polabí, je zde i nejníže položená rozhledna v Čechách. Do okresního města Nymburk (8 km) jezdí z Hrubého Jeseníku autobus, z vedlejšího Oskořínku pak pravidelně každou hodinu vlak. Na okraj Prahy je odsud cca 50 km, další města v blízkém okolí jsou Poděbrady (18 km), Kolín (35 km), Mladá Boleslav (35 km). Dle schváleného ÚP obce je možné využít pozemek nejen k rezidenční výstavbě jednoho, případně dvougeneračního RD. Možné případné rozdělení na dva samostatné pozemky pro výstavbu RD.
Cena je včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy peněz. Lze financovat hypotečním úvěrem, který v případě potřeby zdarma zajistíme s garancí nejvýhodnější úrokové sazby na trhu.
V případě dalších informací nebo zájmu o prohlídku kontaktujte makléře nabídky.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej, Pozemek stavební 2217 m², Hrubý Jeseník

Leden 12th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.