Prodej polyfunkčního objektu 336 m2, 9 místností, zahrada 724 m2, OV, Slezské Rudoltice, okr. Bruntál

Nabízíme k prodeji polyfunkční objekt s 9 místnostmi 336 m2 a pozemkem 724 m2 ve Slezských Rudolticích, okr. Bruntál. Jedná se o přízemní, zděný dům s velkou přístavbou a možností zřízení komerčních aktivit. V domu lze zřídit i bytovou jednotku.Dům je v původním stavu před rekonstrukcí, cihlový,nová střešní krytina – pálená taška v r. 2007, dřevěná kastlová okna, částečně podsklepený ( 56 m2 ). Napojen na jímku, obecní vodovod, elektroinstalaci, lokální vytápění tuhými palivy. Přístup z veřejné komunikace, dojezd možný i nákladními vozidly.Hezká lokalita , klidné místo, nedaleko je zámek. Dům je v blízkosti centra a po úpravách je vhodný i k jinému alternativnímu využití – restaurace,cukrárna, prodejna se zázemím, výrobní a servisní prostory,lékařská ambulance , rehabilitace či jinému komerčnímu účelu .
Cena: 458 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej polyfunkčního objektu 336 m2, 9 místností, zahrada 724 m2, OV, Slezské Rudoltice, okr. Bruntál

Červen 2nd, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.