Prodej Penzionu s kapacitou 36 lůžek, s restaurací, Vrbovec u Znojma

Cena: 14 996 000 Kč, Ve výhradním zastoupení nabízím penzion v klidném prostředí blízko města Znojma. Ubytovací kapacita: 36 lůžek: 5x dvoulůžkový pokoj, 1x pětilůžkový pokoj, 4x čtyřlůžkový pokoj,
1x pětilůžkový apartmán. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, malou kuchyňskou linkou s plotýnkovým vařičem. Součástí penzionu je útulná restaurace s pizzerií. V letních měsících příjemné posezení na venkovní terase. Okolí penzionu se dá nazvat turistickým rájem. Blízké historické město Znojmo vybízí k prohlídce mnoha památek: znojemská rotunda v areálu bývalého pivovaru Hostan, Radniční věž, historické ručně ražené podzemí, hned za hranicemi termální lázně v Laa – ideální vyžití pro milovníky koupání a wellnes. Poblíž Znojma se také nachází Jaroslavické rybníky s možností rybaření. Objekt se nachází jen několik kilometrů od hraničního přechodu Hatě a nákupního centra FREEPORT. Okolí nabízí i krásné cyklotrasy po vinicích a vinných sklepích. Součástí prodeje je i rozestavěná další část k rozšíření kapacity Penzionu. Výborná investice kterou doporučuji!

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej Penzionu s kapacitou 36 lůžek, s restaurací, Vrbovec u Znojma

Duben 26th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.