Prodej obchodního prostoru 1348 m² Praha 5

Cena: 0 Kč, Dovolujeme si vám nabídnout prodej komerčních prostor v žádané lokalitě Barrandov. Jedná se o bývalou prodejnu potravin o celkové ploše 1018m2 vč. zázemí. Součástí prodeje je restaurace o ploše 330 m2, která přímo sousedí s prostorami potravin. V části prodejny potravin je nová podlaha, kamerový a protipožární systém. Součástí prodeje je 8 chladících boxů a 1 mrazící. V zázemí se nachází kuchyňka, kancelář, 2 x přípravna, 2 x šatna. Požární kolaudace proběhla před dvěma roky a byla provedena podle posledních norem. Prostory prodejny a restaurace jsou vedeny jako jeden prostor a tudíž jsou tak i kolaudovány. K objektu náleží nakládací rampa, která spojuje prostory nákladním výtahem. Restaurace o ploše 330m2 je nyní volná a nezatěžuje tím prodej. Komerční prostory se nacházejí v žádané lokalitě Barrandov, s výbornou dopravní dostupností.
Tyto prostory se se nabízejí jako odprodej obchodního podílu s.r.o. a tudíž neplatíte 4% daň z nabytí nemovitosti. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej obchodního prostoru 1348 m² Praha 5

Leden 30th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.