Prodej novostavby rodinného domu 5kk, 159 m2, Přišimasy – Skřivany

Cena: 6 989 000 Kč, Exklusivně nabízíme k prodeji novostavbu krásného rodinného domu k dokončení. Jedná se útulný o rodinný dům o velikosti 5+kk s příslušenstvím (2x koupelna a WC, technická místnost) v klidné lokalitě obce Přišimasy – Skřivany u Úval. Dům se nachází na nadstandardním pozemku o velikosti 1 231 m2, na kterém je několik vzrostlých ovocných stromů. Samotný pozemek nabízí dostatečný prostor pro další seberealizaci v podobě bazénu, zahrádky či zastřešeného parkovacího stání (garáže).
Velmi dobrá dopravní dostupnost do Prahy.
Výměra pozemku činí 1 231 m2, Podlahová plocha 159 m2.
Dům je postavený z materiálu Porotherm a zateplený polystyrenem, s průkazem energetické náročnosti v celkové hodnotě „B“ (velmi úsporná). Součástí novostavby RD jsou bezpečnostní vchodové dveře, okna s výplní trojskly, plovoucí podlahy v kombinaci s dlažbou.
Topení je podlahové v 1. NP a ústřední s radiátory v 2. NP.
V současné chvíli je RD před dokončením a bude se řešit ve spolupráci s novým majitelem (dle jeho vkusu). V ceně dokončení je:
– podlahy (topení, beton, finální krytina
– vypínače, zásuvky
– obklady wc a koupelny – balkon: dlažba + zábradlí
– boční terasa: dlažba – přední terasa: dlažba – příjezdová cesta (zatravňovací dlaždice)
– sanita: vana, wc, umyvadlo (standardní provedení)
– schody (finální krytina dle domluvy) V obci je školka, místní úřad, restaurace, obchod se smíšeným zbožím i dětské sportoviště. Aktuálně je v obci dokončená nová silnice.
Neváhejte a přijďte se k nám podívat na Vaši nemovitost.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej novostavby rodinného domu 5kk, 159 m2, Přišimasy – Skřivany

Červenec 29th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.