Prodej nebytových prostor 360m2 s širokou možností využití

Cena: 13 400 000 Kč, Nabízíme Vám prodej komerčního prostoru – vhodného i jako investiční příležitost (plně pronajatého) na ulici Družební v Olomouci. Plocha jednotky 357,80 m2 je kolaudována (2010) jako školící středisko s bezbariérovým přístupem. Dispozičně je prostor rozdělen na neprůchozí místnosti: kancelář, technická místnost s kuchyňkou, školící sál (rozdělen zvukově izolačními, shrnovacími dveřmi na 3 samostatné místnosti). Sociální zařízení: dámské wc, pánské wc, 2x bezbariérové wc (samostatně).

Vstup do jednotky je přímo z ulice. Z vestibulu 2x samostatný vstup do školících sálů a do chodby. Z chodby vstup do 3. školícího sálu, kanceláře a na wc. Z kanceláře vstup do technické místnosti s kuchyňkou (kuchyňská linka, myčka, dřez, 2.plotynková varná deska, baterie a příprava pro mikrovlnou troubu). Energetický štítek budovy – tř. G.

Nadstandardní technické vybavení celého komerčního prostoru. Ve všech sálech hudební ozvučení (ovládání v každém sále samostatně + centrálně z jednoho sálu), rekuperace a klimatizace v sálech i v kanceláři. V celém objektu podhledové kazetové stropy, úsporné zářivky, stmívatelná bodová světla a halogenová světla v sálech (výška stropů 3,3 m, podhledová rezerva 0,5m). Nouzová světla u podlahy. Rozsáhlá infrastruktura pro připojení internetu – optický kabel až 1Gbit/s, v sálech skryté podlahové zásuvky. V celé jednotce zabezpečovací zařízení. Plastová okna, vertikální látkové žaluzie. Podlaha: zátěžové koberce – vstupní vestibul, chodba, sály a kancelář, dlažba – wc, sprcha, vinyl – technická místnost s kuchyňkou. Obložkové dýhované dveře i zárubně (dekor javor dýha). Topení – desková otopná tělesa, rekuperační vyhřívaná jednotka a stropní klimatizační panely.

Výborné možnosti parkování. Možno dokoupit 2 garážové stání (cena dohodou). V těsné blízkosti se nachází zastávka MHD, škola, školka, dvě větší restaurace, kavárna, pekárna, zdravé potraviny, italské potraviny, služby (kadeřnictví, pedikura, solárium, fitness, prádelna, atd.).

Vhodné i jako investiční příležitost, prostory se dají výborně využít jako kanceláře, školící prostory, lékařské ordinace, cvičební sály, školka..
Doporučuji prohlídku nemovitosti.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej nebytových prostor 360m2 s širokou možností využití

Duben 13th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.