Prodej nadstandardně řešeného luxusního bytu 4+kk, 148 m² , OV, se dvěma parkovacími místy

Cena: 5 650 000 Kč, Prodej nadstandardně řešeného luxusního bytu 4+kk, 148 m2, OV, se dvěma parkovacími místy, dvěma balkony, ve velmi klidné lokalitě s dostupností do centra – Liberec Vratislavice nad Nisou ulice K Mojžíšovu prameni.
Byt je situovaný ve 3. nadzemním podlaží (2. patro bez výtahu) malého bytového domu s celkem sedmi byty. Dispozičně se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem o výměře 58 m2, dvou ložnic 17,6 a 14,6 m2, pokoje 12 m2, dvou moderně řešených koupelen s wc, samostatným wc s umyvadlem, dvou šaten a samostatné části pro pračku a sušičku. Ložnice jsou orientované na východní a západní stranu, obývací pokoj s kuchyňským koutem je orientovaný na jih s přímým výhledem na Ještěd, pokoj na jih a východ. Dominantou obývacího pokoje je velký funkční krb na dřevo, kvalitní velkoformátový keramický obklad stěny v obývacím pokoji a stejný obklad nad kuchyňskou linkou. Byt má dva balkony na jižní stranu. Balkon z obývacího pokoje je zastřešený a vybavený posuvnými paravány pro stínění slunce do místnosti, druhý balkon má vstup z kuchyně a pokoje.
Stav bytu je před dokončením – dává tak možnost zájemci výběr podlahových krytin a interiérových dveří se zárubněmi.
Poslední volný byt v tomto oblíbeném projektu ve vyhledávané lokalitě.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N80254.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej nadstandardně řešeného luxusního bytu 4+kk, 148 m² , OV, se dvěma parkovacími místy

Prosinec 11th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.