Prodej kavárny s terasou + 8 kanceláří, užit. plocha 750 m2, ul. Revoluční, Krnov – Pod Bezručovým vrchem, okr. Bruntál.

Nabízíme prodej kavárny s terasou 60 m2 + 8 kanceláří se sociálním zázemím, užit. plocha 750 m2, ul. Revoluční, Krnov – Pod Bezručovým vrchem, okr. Bruntál. Objekt je po celkové rekonstrukci v roce 2011, cihlový. V přízemí se nachází kavárna 220 m2, v prvním a druhém více… patře jsou kanceláře ( možno zřídit i ubytování ). Veškeré IS v objektu ( voda – místní zdroj, topení – ústřední plynové, odpad – veřejná kanalizace ).Sklep 70 m2. Připojení na telefon, satelit, KTV. Objekt se nachází na hlavní třídě ,v blízkosti vlakové i autobusové nádraží. Bezproblémový příjezd k objektu + parkování osobních vozů.Možnost využití služeb hypotečního poradce zdarma. Makléř doporučuje.
Cena: 7 300 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej kavárny s terasou + 8 kanceláří, užit. plocha 750 m2, ul. Revoluční, Krnov – Pod Bezručovým vrchem, okr. Bruntál.

Listopad 26th, 2012 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.