Prodej hezkého bytu 3+1/ s balkónem, 75 m2, DR, 3 NP/4 NP zděného domu, ul. Gebauerova, Ostrava – Přívoz.

Nabízíme k prodeji hezký byt 3+1 s balkónem o velikosti 75 m2, ve družstevním vlastnictví s možností převodu do osobního vlastnictví do 1 roku ( bez revitalizačního úvěru ), ve 3 NP/4 NP zděného domu, na ulici Gebauerova v Ostravě – Přívoze. Jedná se o kompletně více… zrekonstruovaný byt ( kuchyně, koupelna, podlahy, elektroinstalace, snížené stropy v předsíní s úložným prostorem ). Orientován na východ a západ, etážové plynové topení s kombinovaným plynovým kotlem na ohřev vody, možnost vybudování krbu. V koupelně zděné jádro se sprchovým koutem, WC zvlášť. Na podlahách položena dlažba a plovoucí podlaha. K bytu náleží komora a velký sklep o ploše 16 m2. Dům je revitalizován – fasáda, plastová okna, balkóny. Parkování u domu nebo možnost pronajmutí garáže. Volný ihned. Možnost využití služeb hypotečního poradce zdarma. Veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti.
Cena: 1,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej hezkého bytu 3+1/ s balkónem, 75 m2, DR, 3 NP/4 NP zděného domu, ul. Gebauerova, Ostrava – Přívoz.

Listopad 11th, 2012 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.