Prodej, Dům samostatný, 1677 m², Trhové Sviny

Cena: 3 490 000 Kč, Realitní společnost České spořitelny exkluzivně nabízí velmi zajímavý areál bývalé fary v Trhových Svinech. Areál se skládá z dvoupodlažní budovy, dvora a velké zahrady o celkové výměře pozemků 1.677 m 2 .
V budově se nachází velké byty – v přízemí 3+1 a technické místnosti, v patře 3+1 a další 2 samostatné pokoje, které se využívaly jako kanceláře. V přízemí jsou velké skladovací prostory. Okna jsou dřevěná, dvojitá. Prostorná půda je vhodná pro další rozšíření bytové vestavby.
Oprava střechy včetně krytiny provedena v roce 1999.
Podlahy jsou smíšené: přízemí betonové, dlažba a dřevěné a v 1. patře dlažba a dřevěné. Vytápění zajištěno částečně přímotopy nebo kamny na tuhá paliva včetně krbu s krbovou vložkou. Nemovitost je napojena na kanalizaci, vodovodní přípojku a el. energii. Přístup k nemovitosti je možný jak z hlavní cesty přes vstupní bránu, ale také zadním vstupním traktem přes bránu zahrady.
Zastavěná plocha domu 315 m 2 , zahrada 1.009 m 2 , obytná plocha 450 m 2 . Nemovitost je vhodná pro bydlení, ale poskytne dostatek využití pro podnikatelské záměry – penzion s restaurací, domov pro seniory nebo pečovatelský dům – dle aktuálního územního plánu.
V Trhových Svinech je veškerá občanská vybavenost včetně polikliniky, obchodů, školky a školy, atd.
Celý objekt je v původním stavu a je připraven k celkové rekonstrukci.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej, Dům samostatný, 1677 m², Trhové Sviny

Únor 9th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.