Prodej, Dům RD samostatný, 390 m², Bystřice pod Hostýnem

Cena: 5 500 000 Kč, Nabízíme k prodeji zajímavou nemovitost po rozsáhlé rekonstrukci na pozemku o celkové rozloze 2.258 m 2 . Zastavěná plocha s příjezdovou cestou, zelení a zahradními kůlnami je na ploše 1.022 m 2 , okrasná zahrada s přilehlým zahradním domkem s podzemním sklípkem má rozlohu 1.236 m 2 . Celý pozemek je ohraničený cihlovou zdí, ve vjezdu je 2,2 m vysoká dvoukřídlá kovaná brána s ovládáním servopohonů bezdrátově nebo přes telefonní ústřednu v domě. Dům je nabízen včetně veškerého zařízení a je možné jej začít ihned celoročně obývat.
Má tři oddělené vstupy – do přízemí, v současné době využívaného jako firemní zázemí, druhý vchod slouží pro rodinné zázemí jako vstup do haly, ze které vede schodiště do 1. patra, kde je prostorný byt. Třetí vchod je do kotelny a skladu.
V přízemí domu, v části, která nyní slouží pro firmu, se nachází předsíň, 5 místností (17 m 2 , 2 x 25 m 2 , 29 m 2 , 18,5 m 2 ), dále je zde sociální zázemí (malá kuchyňka a 2x WC) a technické zázemí (kotelna a sklad). V hale je šatna s prostornými vestavěnými skříněmi s netříštivými zrcadly. Hala je upravena v rustikálním stylu. Je zde instalován uzavřený litinový 20 kW krb s pyrolytickým sklem. Ten má 14 m vysoký komínový sopouch (Schiedel) o průměru 200 mm. Hala je vytápěna také horkovodním podlahovým topením. Modřínovým schodištěm se dostaneme do bytu v 1. patře. Zde jsou 2 velké pokoje (33 m 2 , 28 m 2 ), obývací pokoj s jídelnou a prostornou kuchyňskou linkou se spotřebiči (60 m 2 ). Z obývacího pokoje vstupujeme na terasu (47 m 2 ). Koupelna a WC jsou samostatné,podlaha je vyhřívaná elektrickými topnými rošty.
Ohřev teplé vody je zajištěn plynovým kotlem, vytápění vyjma krbu zajišťuje také centrální vytápění prostřednictvím tepelného čerpadla.
Měsíční náklady na provoz domu jsou 12.000,- Kč – zahrnují spotřebu el. energie, plynu a vody.
Vzhledem k tomu, že nebyl zpracován průkaz energetické náročnosti budovy, je uvedena třída „G“.
Podrobné informace Vám Vám rádi poskytneme, prohlídku s majitelem Vám zajistíme.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej, Dům RD samostatný, 390 m², Bystřice pod Hostýnem

Květen 26th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.