Prodej, Dům RD samostatný, 180 m², Fryštát

Cena: 5 550 000 Kč, historický dům u zámku Fryštát v Karviné. Jedná se o vyjímečnou nemovitost a skvělou investici. Dům se nachází v klidném místě v těsné blízkosti zámku Fryštát, náměstí a zámeckého parku. Lokalita nemovitosti bude vždy lukrativní adresou Vašeho bydlení, podnikání, nebo obojího.
Dispozice domu je velmi praktická. Hlavním vstupem se dostaneme do praktické chodby, kde je vstup do zahrady, nebo do 1.NP. Zde se nachází chodba, pokoj s krbem, WC s technickou místností, a dalším vstupem do zahrady. Určitě by se zde dala zřídit luxusní menší jednotka. Po velmi hezkém dřevěném schodišti, které propojuje celý dům se dostaneme do 2.NP. Zde se nachází kuchyňská linka včetně spotřebičů, dva pokoje a samostatná koupelna. Opět se zde nabízí možnost vytvořit samostatnou jednotku, nebo pokoje na ubytování. V posledním 3.NP jsou 3 samostatné pokoje, také vhodné pro ubytování s možností dobudování koupelen. Dům má oplocenou zahradu, a menší technickou místnost.
Celá nemovitost prošla kompletní rekosntrukcí tzn. střecha, fasáda, rozvody, krb, dřevěná okna. V celé nemovitosti jsou také použity nadstandartní materiály tzn. dřevěné schodiště, dřevěné dveře a zárubně, mramor, podlahy, centrální vysavač. Celý dům je velmi hezky sladěný a spolu s kombinací použitých materiálů vytváří se budete v domě cítit velmi příjemně.
Nemovitost je velmi vhodně dispozičně řešena, s možností dalších úprav pro bydlení i komerční účely. Akuální majitel má investiční záměr, který je možno realiazovat. Případně je také možná varianta podílet se na tomto záměru. Vytvoříme Vám nabídku financování dle Vašich potřeb, bližší informace Vám rád poskytnu na prohlídce, nebo při osobní schůzce.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej, Dům RD samostatný, 180 m², Fryštát

Únor 8th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.