Prodej, Dům RD samostatný, 112 m², Sedlečko

Cena: 2 900 000 Kč, Hledáte k bydlení klidné místo blízko přírody? Právě pro Vás takové máme.
Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej rozestavěný dům v obci Sedlečko v blízkosti Karlových Varů na pozemku velkém 1208 m 2 . Dům je v hrubé stavbě postaven z cihel, stavba má základovou desku, obvodové zdivo, příčky, rozvod vody, odpadu, elektřiny a s osazenými okny. Stavba je zastřešená, na střeše jsou betonové tašky.
Dispozice domu: 4kk – vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři pokoje, dvě koupelny s WC, šatní a technická místnost. V obývacím pokoji je připraven vývod ke krbu. Dům stojí na rovinatém místě s výhledem do krajiny. Projektová dokumentace k dispozici.
V případě zájmu zařídíme prostřednictvím našeho hypotečního centra nejvýhodnější hypotéku s možností sjednat nezávaznou schůzku s konzultací zdarma a navrhnutím nejlepšího řešení financování.
Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.
Realizujete svůj sen o bydlení? Podle svého můžete dotvořit tuto stavbu.
Těším se na viděnou při prohlídce.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej, Dům RD samostatný, 112 m², Sedlečko

Leden 27th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.