Prodej, Dům 7+1/B/2G s vnitřním bazénem, 313 m², klidná ulice v Jesenici u Prahy

Cena: 10 990 000 Kč, Dvoupodlažní dům s dvougaráží, zahradou a vnitřním bazénem (momentálně předělaný na posilovnu) a saunou ve vilové čtvrti v Jesenici v sobě ukrývá praktický interiér s množstvím úložného prostoru a efektivním řešením dispozice.
V přízemí domu se nachází zádveří s šatnou, odkud jsou přístupné všechny pokoje: velký prosvětlený obývací pokoj s otevřeným prostorem dosahujícím výšky podkroví, kuchyňský kout s vestavěnými spotřebiči s navazující prostornou jídelnou, spíž, velká posilovna se saunou, sprchovým koutem, samostatné WC, další sprchový kout s WC, komora pro pračku a sušičku a především velká dvougaráž (35 m 2 ) s prostupem do domu.
V podkroví jsou přístupné z chodby 3 pokoje, šatna, koupena s vanou, dvě technické místnosti, WC a pracovna.
Z posilovny a obývacího pokoje je možné vstoupit do zahrady pod zakrytou terasu. Jednou z mnoha předností domu je zahrada se zahradním domkem, ale především se vzrostlými stromy poskytujícími stín a soukromí.
Dům se nachází v klidné a vyhledávané lokalitě Jesenice u Prahy, v klidném místě s dobrou občanskou vybaveností s výbornou dostupností do centra města nebo Pražský okruh. Zastávka autobusu MHD je vzdálena několik minut od domu (20 minut ke stanici metra).
V městě Jesenici se nachází kompletní síť obchodů a služeb, lékaři, státní mateřská a základní škola, škola Sunny Canadian International School s dvojjazyčným vzděláváním – soukromá mateřská, základní škola a gymnázium v jednom komplexu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej, Dům 7+1/B/2G s vnitřním bazénem, 313 m², klidná ulice v Jesenici u Prahy

Září 15th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.