prodej družstevního bytu 2+1 v Ostravě Porubě na ulici Gustava Klimenta v blízkosti Porubského zámečku

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej družstevního bytu 2+1 v Ostravě Porubě na ulici Gustava Klimenta v blízkosti Porubského zámečku, byt o velikosti 60 m2 se nachází ve 3. patře domu s novým výtahem, dům po revitalizaci – nová plastová okna, nový výtah, nová střecha, nové domovní rozvody elektřiny + stupačky vody, v bytě proběhla kompletní rekonstrukce – renovace omítek, nová elektroinstalace v mědi, nové rozvody vody v plastu, laminátové podlahy, nová dlažba, obklady, sádrokartónový strop v obýváku s podhledy a bodovkami, nová kuchyň s komínovým odsávačem par, bezbariérově řešen průchod mezi pokojem kuchyní a chodbou, v chodbě se přes celou její délku nachází vestavěná skříň, ve které je ukryt i počítačový kout, velmi žádaná a krásná lokalita, v dosahu veškerá občanská vybavenost -škola, školka, pošta, sport. zařízení, obchody, doporučujeme, Ev. číslo: 358666.
Cena: 1 050 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: prodej družstevního bytu 2+1 v Ostravě Porubě na ulici Gustava Klimenta v blízkosti Porubského zámečku

Listopad 14th, 2012 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.