Prodej dr. bytu 2+1 po část. rekonstrukci,Ostrava-Dubina,ul. V. Jiřikovského, možný převod do os.vl.

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji družstevní byt s možným převodem do osobního vlastnictví o velikosti 2+1 v Ostravě Dubině na ul. Václava Jiřikovského u Möbelixu. Dům je po celkové revitalizaci, plastová okna + nové žaluzie ve všech místnostech, fasáda, střecha, stupačky, společná elektřina, nový výtah, 3.p./7.p., 44m2, bez balkonu. Byt je po částečné rekonstrukci, novější kuchyňská linka, kombinovaný sporák, v předsíni a obývacím pokoji jsou položeny plovoucí podlahy, v koupelně a na WC dlažba, v kuchyni a druhém pokoji PVC. Koupelna a WC je po rekonstrukci, obklad, dlažba, vana. Vstup do ložnice je z obývacího pokoje i z předsíně. Byt je velmi slunný, v zimním období je potřeba vytápění zcela minimální. K bytu náleží sklepní kóje cca 1x1m. V bytě je připojení na KTV a internet a společná m od domu), zdravotní středisko s lékárnou (20 m od domu), ZŠ (cca 500 m od domu), obchody (Lidl cca 200 m od domu, hypermarket Albert cca 500 m od domu), Möbelix (20 m od domu), Orfa (cca 200 m od domu), MHD cca 100 m od domu, cca 30 m od domu sportovní centrum Dubina, Bělský les asi 1 km. Možnost parkování na obecní komunikaci nebo přilehlém parkovišti. Volný po dohodě. Měsíční náklady hrazené družstvu činí 4545 Kč vč. fondu oprav a splátek úvěru (1713 Kč), zálohy jsou nastaveny na 3 osoby. Energetická třída G. Byt spadá pod SBD Vítkovice. Možný převod do osobního vlastnictví po doplacení anuity a úvěrů na rekonstrukci domu ve výši cca 150 tis. na tuto bytovou jednotku. Cena za byt vč. provize pro RK a právního servisu činí 580 tis. Poplatek za převod členských práv družstvu činí 8000 Kč a hradí jej kupující. Pro více informací a prohlídku bytu kontaktujte makléře nebo na email martin.malicek@stylreality.cz. Naše nabídka na WWW.STYLREALITY.CZ
Cena: 580 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej dr. bytu 2+1 po část. rekonstrukci,Ostrava-Dubina,ul. V. Jiřikovského, možný převod do os.vl.

Červen 13th, 2017 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.