Prodej dr.bytu 0+2 s převodem do osobního vlastnictví

Nabízím k prodeji družstevní byt 0+2 o velikosti 37m2 na ulici Československé Armády v Karviné Hranicích. Byt je ve velmi výborném udržovaném stavu, nové malby, nátěry, laky, tapety. V kuchyni velmi vkusná čistá zánovní kuchyňská linka, plynový sporák kombinovaný s elektrickou troubou, je zde i místo pro pračku. I velká na míru vyrobená vestavěná skříň, vhodná k uskladnění jak oblečení, tak ostatních domácích potřeb, má své pevné místo v kuchyni. Toaleta a koupelna je v umakartovém jádru, nyní nově otapetováno. V předsíni je položeno linoleum a v pokoji pěkné nepoškozené parkety. Možnost kabelové televize i internetové připojení. Výměna plastových oken jsou v plánu na letošní rok 2014, již nyní v rámci družstva našetřeno s fondu oprav. Nájemné i se službami činí 2.600,-Kč měsíčně. Převod do osobního vlastnictví je možné již tento rok 2014 v prosinci, není třeba žádný doplatek či vyplacení půjčky, potvrzení družstva již vystaveno, převod bytu do osobního vlastnictví je 0,-Kč. Možno využít předhypoteční úvěr.
Byt je v 6.patře ze sedmi, směrovaný na jižní stranu, tedy velmi slunný, s klidným a pěkným výhledem na Karvinou. Velice příjemní sousedé, v domě nový výtah, vchodové dveře, zvonky, schránky, sklep je zděný 2m2 čistý a prázdný. Dům je po kompletní sanaci. Před domem parkoviště s velkým množstvím parkovacích míst. V okolí domu se rozprostírá spousta zeleně, lázeňský park, škola, školka, autobusové zastávky, nákupní středisko, dětská hřiště, sportoviště. Byt je ihned připraven k rychlému nastěhování, vhodný jak pro starší tak i pro mladé rodiny s dětmi, v případě rychlého jednání sleva, prohlídka bytu možná kdykoliv. Cena v KČ:310000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej dr.bytu 0+2 s převodem do osobního vlastnictví

Srpen 9th, 2014 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.