Prodej, domy rodinný, 65 m2, V Sítinách, Týniště nad Orlicí, 51721, Královéhradecký kraj

Cena: 0 Kč, Hledáte rodinný dům v maximálním dosahu 25 km od Hradce Králové? Jeden tu pro Vás máme. Jedná se o rodinný dům, k rekonstrukci, který je dispozičně řešen jako 2+1, s dalšími prostory k využití v podkroví. Dům včetně pozemku o celkové rozloze 482 m2 se nachází v klidné části Týnište nad Orlicí. Na pozemku je dále garáž a další zděné prostory pro dílnu či uložení zahradního náčiní. Součástí zahrady je studna. Vytápění je zajištěno zánovním kotlem na tuhá paliva. Nemovitost je v osobním vlastnictví, lze ji tedy financovat i hypotéčním úvěrem. Ten Vám rádi pomůžeme zajistit v rámci našich služeb. Pokud Vás nabídka zaujala, máte další otázky nebo si nabízenou nemovitost přejete prohlédnout, neváhejte kontaktovat realitního specialistu, který je Vám plně k dispozici.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej, domy rodinný, 65 m2, V Sítinách, Týniště nad Orlicí, 51721, Královéhradecký kraj

Červen 29th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.