Prodej domu ve Vítkově u Dobranova

Cena: 2 900 000 Kč, Také patříte k těm, kteří chtějí po náročném pracovním dni odpočívat v přírodě?
Dovoluji si právě vám nabídnout ke koupi pečlivě udržovaný rodinný dům, který se nachází 8 km od České Lípy v osadě Vítkov u Dobranova. Tato lokalita byla v roce 2014 vyhlášena za přírodní památku.
Dům je částečně podsklepený (21 m2) má 2 NP a podkroví. Zastavěná plocha a nádvoří je o rozloze 197 m2, zahrada má 495 m2.
1 NP – hlavní vstup do domu je přes prostornou zimní zahradu (17m2), která rozšiřuje obytný prostor a bydlení se tak přibližuje přírodě v každém ročním období. Následuje vstupní (odkládací) chodba, WC, další chodba
(4,40 m2), ze které se vchází do obývacího pokoje (22 m2), koupelny (5,10 m2) a na schodiště do II NP. Nachází se zde také prostorný obývací pokoj s krbovými kamny, který navazuje na útulnou kuchyni 9 m2 a spíž (3,3 m2). Pohled z kuchyně přímo do lesa jen podtrhuje příjemnou atmosféru bydlení.
2 NP – z chodby je přístup do třech ložnic, jedná se o samostatné neprůchozí místnosti (9 m2, 16 m2, a 16 m2 + koupelna s rohovou vanou + WC. Z jedné z ložnic je vstup na zasklenou lodžii (4 m2).
Podkroví domu s půdním prostorem, chodbou (9,5 m2) a pokojem pro hosty (18 m2) je nově zrekonstruované a zateplené. V domě je provedena celková rekonstrukce elektřiny (měď), zdroj vody – vlastní studna 24 m hluboký vrt. Vytápění – krbová kamna a ústřední topení – elektrokotel.
Přímo u domu je k dispozici nově vybudované zastřešené stání pro auto (26 m2) a přístřešek pro posezení (8,7 m2). Na pozemku je k dispozici prostor pro uskladnění dřeva tzv. hospodářská budova ( 11,4 m2).
Okolní příroda je vhodná pro pěší výlety i pro cykloturistiku. Vážným zájemcům doporučuji před samotnou prohlídkou nemovitosti absolvovat rodinnou procházku po okolí.
Občanskou vybavenost zajišťuje Česká Lípa.
Dům je připraven k nastěhování bez dalších investic.
Pro více informací volejte makléři nabídky!

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej domu ve Vítkově u Dobranova

Červenec 10th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.