Prodej domu v osobním vlastnictví 90 m², Sebranice

Cena: 2 990 000 Kč, Nízkoenergetická novostavba výjimečného patrového domu 3 + kk, 2 + kk, Sebranice u Litomyšle Detailní informace
Nabízíme k prodeji nízkoenergetickou novostavbu v Sebranicích. Máte-li rádi inovace, moderní řešení, vzdušnost, slunné prostory, přírodní materiály, klidné a příjemné prostředí pro odpočinek po náročném dni, pak vůbec nevadí, jestli jste malá či velká rodina, podnikáte, chcete bydlet v novém, chcete si snížit náklady na bydlení, pronájmem nezávislé části domu nebo prostě jen koupit investiční nemovitost.
Při stavbě domu byly použity přírodní materiály a moderní prvky, které zlepšují tepelně izolační vlastnosti a snižují energetickou náročnost při vytápění domu. Byla použita dřevěná eurookna s vrstvou eloxovaného hliníku, s trojsklem se speciální vrstvou, které má při dopadu slunečních paprsků na sklo zvýšenou schopnost vytváření a propustnosti tepla do interiéru. Tepelná izolace obvodových zdí je tvořena kombinací cihelného zdiva, minerální vaty a speciálních slámových panelů.
Dům disponuje dvěma samostatnými byty.
Byt 3+kk o vel. 50,4 m2 v 1.NP se sestává ze zádveří a chodby, 2 samostatně přístupných pokojů, koupelny s vanou a WC, a místnosti, která slouží jako obývací pokoj, jídelna a kuchyň. Díky velkému francouzskému oknu na JZ straně, ze kterého je vstup na terasu, a dvojdílnému oknu na JV straně obývací kuchyně je tato místnost velmi příjemně prosvětlena v kteroukoliv denní dobu.
Byt 2+kk o vel. 39,7 m2 v 1.PP se sestává z obytného prostoru s kuchyňským koutem, samostatného pokoje, koupelny se sprchovým koutem a WC, chodby.
Podlahy místností jsou s keramickou dlažbou nebo plovoucí podlahou. Interiérové dveře jsou obložkové od SOLO DOOR s oblými hranami.Vytápění je řešeno kombinací sálavých topných stropních panelů, krbových kamen a rekuperační jednotky s automatickým řízením. Bojler na ohřev TUV pro obě jednotky je umístěn v 1.PP.
Dle požadavku zájemce lze na míru změnit nebo dodělat další prostory ve vedlejším domu a může být dokončen na přání zájemce.
Více podrobných a technických informací vám ráda sdělím při osobní prohlídce domu, kterou vřele doporučuji.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej domu v osobním vlastnictví 90 m², Sebranice

Červenec 15th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.