Prodej domu v osobním vlastnictví 513 m², Mšecké Žehrovice

Cena: 4 790 000 Kč, Nadstandardní rodinný dům ve Mšeckých Žehrovicích, okr.Rakovník Detailní informace
Hledáte bydlení v místě obklopeném nádhernou přírodou a zároveň požadujete výbornou dostupnost do Prahy? Představujete si Váš vysněný dům jako atypický, prostorný, multipokojový dům, který si budete moci dotvořit podle svých představ? Pak právě pro Vás je určena nabídka rodinného domu v obci Mšecké Žehrovice, která je se nachází v panenské přírodě Džbánska, v těsné blízkosti lesů, rybníků a luk, a je vzdálená od Prahy pouze 15 min. jízdy autem po dálnici Karlovy Vary-Praha.
Dům umístěný na pozemku o celkové výměře 1544m2 se nachází se ve stavu velkoryse a kvalitně pojaté nedokončené rekonstrukce s tím, že většina stavebního materiálu potřebného k dokončení byla již majitelem zakoupena a je zahrnuta v ceně nemovitosti.
Dispozice objektu:
Přízemí: vstupní hala, dva pokoje, jídelna propojená s kuchyní s designovou linkou s keramickým dvojdřezem a krbová kamna, sociální zázemí, spižírna, technická místnost
Součástí přízemních prostor je část domu se samostatným vchodem. Zde je vstupní hala a tři místnosti.
Patro: dominantou celého domu je v tomto patře nacházející se prostorná vzdušná místnost v loftovém stylu vybavená keramickým krbem Kago s trojvrstvým nerezový komínem, vybízející k využití jako ateliér nebo luxusní obývací místnost. Dále dva pokoje, koupelna, WC.
Podkroví: tři podkrovní místnosti s jižní a severní orientací.
Proběhlé rekonstrukce: nové rozvody topení, elektřiny, vody a odpadů, kompletně zateplené podkroví se speciální odrazovou folií (maximalizace uchování teploty), nová okna, nová střecha lindab, krovy kompletně rekonstruované. Dům je částečně obložen cihlami Novabrick a zateplen dutým vláknem.
Vodovod a kanalizace obecní, vlastní studna.
Na pozemku se dále nachází stodola, garáž, dvě podsklepené kůlny, přístřešek pro ovce, zděná bouda pro psa.
Mšecké Žehrovice jsou obcí s částečnou občanskou vybaveností (obecní úřad, dvě prodejny potravin, dětské a fotbalové hřiště, hospůdka a cukrářská výrobna).

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej domu v osobním vlastnictví 513 m², Mšecké Žehrovice

Červenec 2nd, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.