Prodej domu v osobním vlastnictví 400 m², Spálené Poříčí

Cena: 1 490 000 Kč, RD Lučiště cca 400m2 užitná plocha cca 1900 m2 zahrada Detailní informace
Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Lučiště, 4,5 km od Spáleného Poříčí. Tato venkovská usedlost s dispozicí 3+1 nabízí klidné celoroční bydlení, stejně tak nabídne svému majiteli dostatek soukromí pro rodinnou rekreaci.
Okolí domu poskytuje se svými více jak 1900 m2 zahrady dostatečné množství volnočasových zahradnických aktivit. Majitel jistě ocení vzrostlou vegetaci, zejména ovocné stromy, až po dominantní ořech. Zahrada otevírá krásný výhled do krajiny.
Dům z 30tých let se postupně opravoval a udržoval. Momentálně neobydlený cca 2 roky. Obytná část domu se skládá ze třech pokojů(22,5m2+23,5m2+5,8m2) kuchyně(17,8m2), koupelny(8m2), toalety, technické místnosti a předsíně. Podkroví(160m2) ve výborném stavu, krov bez známek napadení škůdci. Stropy zatepleny, opraveny. Možnost vestavby dalších obytných prostor. Okna dřevěná – zachovalá. Topení v nemovitosti řešeno kamny na tuhá paliva, v pokojích elektrické přímotopy. Teplou vodu zajišťuje zánovní solární systém (2 panely) s kombinovaným akumulačním boilerem. Na obytnou část nemovitosti navazují hospodářská stavení – uhelna(20m2) a dvě kolny(zemědělské přístřešky 46m2)(viz 3D vizualizace). Garáž(22,5m2) a dílna(13,5m2) ve formě samostatného stavení. V horní části zahrady stodola na hospodářské stroje.
Do objektu zavedena elektřina (220V/380V)- z větší části nově instalována. Kanalizace řešena septikem s trativodem. Vodu zajišťuje vlastní kopaná studna s dostatečnou kapacitou a vodou s parametry vody kojenecké. Vodu dodává nové čerpadlo. Objekt odvodněn, voda stažena do trativodů.
V obci se nachází hostinec. Ostatní občanská vybavenost v 4,5 km vzdáleném Spáleném Poříčí. Spoj zajišťuje autobusová linka Spálené Poříčí-Lučiště-Nezvěstice.
Dům bude potřebovat vyklidit, udělat omítky, zrekonstruovat sociální zařízení. Žádné zásadní stavební nedostatky nenalezeny.
S financováním Vám poradí náš hypotéční specialista.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej domu v osobním vlastnictví 400 m², Spálené Poříčí

Říjen 8th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.